تبلیغات
دانلود عکس و آهنگ خفن - روش تشخیص عشق حقیقی
آرشیو موضوعی
نظرسنجی
وبلاگ ما رو از کجا پیدا کردین؟

صفحات وبلاگ

خبرنامه
لینكستان
درباره ...

Designed By : DavoodSysteM
Powered By : MihanBlog

:: روش تشخیص عشق حقیقی
روش تشخیص عشق حقیقی
اغلب افراد مجرد میل دارنـد بـدانـنـد كـه چـگونـه و كجا باید
عشق حقیقی را بیابند. در ایـن مـقـاله به 8 نكته كاربردی
و بسیار سودمند برای دستیابی به یـك عـشـق حــقیقی
اشاره گردیده است:

1- باور داشته باشید كه شما هم می تـوانـید به یك
رابطه دراز مدت، رمانتیك و شگفت انگیز دست یابید
اغلب افـراد مـجرد در آرزوی داشـتـن یــك رابطه فوق العاده
می بـاشد. امـا تـعـداد معدودی از آنان محقق شدن چنین
رابـطـه ای را بـاور دارنـــد. برای مجردها حتی ملاقات با یك
فـــرد جذاب، سـازگار و دلخـواه یـك امـر نـاممـكن قـلـمــداد
میــگردد. این بسیار حائز اهمیت است كه شما به این امر
ایـمان داشـتـه بـاشـیـد كـه: آشــنایی با یك فرد مناسب و
تشـكیل یك رابطه دراز مدت و حتی مادام العمر برای شما
نیز امكان پذیر است. به خاطر داشته باشید كه باور و ایمان نیمی از پیروزی در هر كاری میباشد.

2-فرد مناسب حال خود را تعریف كنید
بهترین شیوه برای انجام این كار آن است كه بهترین دوستان خود را در نظر گرفته و ویژگیها و صفاتی كه از نظر شما بسیار قابل ستایش میباشند را در آنها شناسایی كنید. شریك زندگی آینده شما میباید از همان ویژگیها و صفات اخلاقی برخوردار باشد. اگر از نظر شما ویژگیهایی نظیر بالندگی معنوی، حس شوخ طبعی، مهربانی و یا تحصیلات عالیه تحسین برانگیز میباشند، شریك آینده شما نیز باید از آن خصوصیات برخوردار باشد. و چنانچه شما اعتقادی به وجود چنین فردی ندارید بهتر است به مرحله نخست بازگردید.

3- بیاموزید چگونه افراد ناشایست و نامناسب حال خود را شناسایی كنید
این نباید كار دشواری برای شما باشد. فردی كه صفات و ویژگیهای دلخواه و ارزشمند شما را بروز نمیدهد به عنوان یك شریك تازه نامناسب میباشد. همچنین فردی كه تنها در حضور شما رفتارهای خوشایند و خوب از خود به نمایش میگذارد و نه شخص دیگری، باز برای شما نامناسب میباشد. علاوه بر آن افرادی كه در پیشبرد رابطه شتابزده عمل میكنند نیز شایسته برقراری رابطه نیستند. اینگونه افراد معمولا سبب دلشكستگی شما میگردند.

4- با افراد نامناسب حال خود رابطه برقرار نكنید
چنانچه با فردی كه فاقد خصوصیات دلخواه شما میباشد وارد رابطه گردید، تنها ناكامی و اندوه را متوجه خود ساخته اید. زیرا چندی از رابطه شما نخواهد گذشت كه شروع به تغییر وی مطابق همان ویژگیهای دلخواه خود خواهید كرد. اما شریك شما بطور طبیعی در مقابل این تغییر از خود مقاومت نشان خواهد داد. عدم توانایی وی در برقراری ارتباط و یا گوش دادن به صحبتهای شما و یا برآورده سازی نیازهایتان موجب میگردد كه آنها را به اشتباه نشانه عدم علاقمندی به خودتان تلقی كنید. اما تنها واقعیت آن است كه شما فردی را برگزیده اید كه متناسب و برازنده تان نیست.


5- خود را در محیطهایی قرار دهید كه فرد مورد نظر شما در آنجا به فعالیت میپردازد
به فرض اگر در آرزوی برقراری رابطه با یك ورزشكار میباشید، قطعا وی را در سینما نمیتوانید بیابید و یا چنانچه در جستجوی یك موسیقی دان هستید باید وی را در محافل موسیقی بیابید. بنابراین برای یافتن عشق دلخواه خود میباید از خانه خارج گردید.

6- بر ترس خود از آنكه طرد گردید و یا مجددا تنها بمانید غلبه كنید.
تمام روابط در مقطعی از زمان پایان خواهند یافت. برخی با جداییها، برخی با طلاق و برخی نیز با مرگ. هیچ ضمانتی در زندگی وجود ندارد و عشق نیز از این مسئله مستثنا نمیباشد. هر زمان كه شما عاشق فردی میگردید ناخواسته خود را در معرض طرد شدگی و ناكامی قرار میدهید. آخرین باری كه در عشق شكست خورده اید را بخاطر می آورید؟ همانگونه كه مشاهده میكنید شما دست نخورده باقی مانده و جان سالم بدر برده اید. پس آنقدر ها هم طرد شدن وحشتناك نیست.

7- از وابستگی خودداری كرده و سعی كنید آزاد زندگی كنید.
به زندگی عادی خود مشغول باشید و تنها اندكی در پی مجذوب ساختن فرد دلخواه خود. افراد مجردی كه تمام توجه و انرژی خود را معطوف مجذوب ساختن شریك زندگی دلخواه خود میگردانند، خود را از داشتن یك شریك مناسب و خوب محروم میسازند ( با بی اعتنایی به موردهای مناسب بالقوه). و همچنین افراد مجردی كه از نداشتن یك رابطه و شریك خوب پیوسته محزون و دلسرد میباشند، در عوض آنكه وقت خود را هدر خیالپردازیهای آرزوهای خود كنند، بهتر است ابتكار عمل را بدست گرفته و برای خودشان زندگی و موقعیتهای شگفت انگیزی خلق كنند.

8- ریسك كنید اما زیركانه و آگاهانه
از منزل خارج گردید، با افراد جدید ملاقات كرده و باب صحبت را بگشایید و قرار ملاقات بگذارید. شانس و اقبال خود را با این اعمال افزایش دهید. ممكن است طرد شوید اما مطمئن باشید ارزش آن را خواهد داشت. یافتن یك عشق حقیقی امری دشوار و زمانبر است هیچگاه تا زمان دستیابی به آرزوهایتان از پای ننشینید.
:: نوع مطلب : عمومی ,

:: نوشته شده توسط : حسین در شنبه 16 تیر 1386 و ساعت 02:07 ق.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین